ÚVOD  /  AKTUALITY  /  O SPOLEČNOSTI  /  NABÍZENÉ SLUŽBY  /  STÁTNÍ PODPORA EXPORTU  /  REFERENCE  /  KONTAKT

 

AKTUALITY:

 

27.5.2019

Výstava Ligna 2019

S naším partnerem společností Falach se v květnu 2019 účastníme mezinárodního veletrhu LIGNA, jedné z nejdůležitějších výstav věnující se dřevozpracujícímu průmyslu.

  Více na ...

 

27.1.2019

Výstava Boot Düsseldorf 2019

V rámci spolupráce s českou firmou Marine s.r.o. jsme na výstavě v německém Düsseldorfu propagovali novinky tohoto výrobce lehkých hliníkových člunů.

  Více na ...

 

30.1. 2018

Výstava BOOT Düsseldorf

Od 20. Do 28. ledna jsme již poněkolikáté doprovázeli našeho klienta Marine s.r.o. na výstavu BOOT Düsseldorf ...

  Více na ...

 

       

MOTTO:

    Jste úspěšní v Čechách a hledáte nové trhy?

    Pak jsme tu přímo pro Vás!

 

 • Zajišťujeme export zboží a služeb pro malé a střední podniky prosperující na českém trhu.

 • Vybudovali jsme obchodní zastoupení ve 43 zemích, pomůžeme i Vám..

 • Desítky, možná stovky jednání v cizině, většinou úspěšných, jsou naším hlavním doporučením.

 • Zajistíme pro Vás přímý export, nebo Vás naučíme, jak exportovat sami.

  Hlavní náplní činnosti Czech Export Agency je ustavení a vybudování distributorské sítě na zahraničních trzích. S tímto procesem máme více než dvacetiletou úspěšnou praxi.

  Naše činnost spočívá v zajištění kompletních exportních služeb – od zpracování marketingové studie (interní i externí), volby strategie vstupu na trh, vyhledání potenciálních partnerů v zahraničí až po následnou komunikaci a vedení samotného obchodu.

  Export zboží není snadná věc a k jeho úspěšnému provedení je nutné vše strategicky zvážit a celý postup snahy o vývoz důkladně promyslet. Vhodnou možností k nalezení a oslovení obchodních partnerů je využití dotačního programu státní podpory SVV – Společná účast na výstavách a veletrzích v zahraničí.

  S čerpáním dotačního programu máme dlouhodobě bohaté zkušenosti. V případě zájmu klienta se výstav také osobně účastníme a pomáháme mu s obchodní komunikací v cizím jazyce.

  Mezi naše hlavní teritoria pro export patří Evropská unie, Asie a Jižní Amerika. Ostatní regiony jsou již velmi specifické, ale ani zde není export nemožný.

  Pokud máte zájem o zvýšení odbytu, dosažení většího zisku či pouze chuť a touhu zkusit konkurenceschopnost Vašeho vlastního výrobku na zahraničních trzích, neváhejte nás kontaktovat. Zajištění exportu je naší činností!

 Webmaster  FALCO    

     Počítadlo přístupů - dnes

  počítadlo.abz.cz

  celkem

 

Copyright 2009 Czech Export Agency s.r.o., IČO: 60466405, DIČ: CZ60466405, Společ- nost je zapsána v obchodním rejstříku, ved. měst. soudem v Praze, oddíl C, vložka 26812.